contact: gotanasronull@nullgmail.com

Vytvořte si vlastní vozidlo poháněné osobním pohonem!

Vytvořte si vlastní vozidlo poháněné osobním pohonem! HPV 1 Jakmile vytvoříte své první jamkoviště, je velmi snadné se k němu připojit. Pokud ve vašich kostech existuje nějaký umělecký nebo tvůrčí talent, nebude vám nikdy umožňovat odpočívat jen jedním. To bych byl já. Můj první pokus byl tak úspěšný, že k tomu, abych se vydal do něčeho mnohem komplikovanějšího, se musela stát. První jaro bylo veliké, roztřesené a bylo to opravdový test odvahy jet na silnici. Jedním z velkých testů však byla jízda na strmém kopci ve vzdálenosti 50 MPH a všechno drželo dohromady. Jaký spěch! Ovšem vozidlo s pohonem z lidského pohonu, což je motorový rám zcela uzavřený kajutovým, především pro závodní účely, představuje zcela novou úroveň. První pokus uzavřený První pokus o úplně uzavřený pivovar byl docela primitivní. Aspoň podle mých standardů. Přesto je to dokonalý příklad použití toho, co jsem měl po ruce. Velké díry na straně byly pro řízení kormidlového řízení, které jsem ještě nezměnil, a to byla skutečná výzva pro manévrování po ulicích a silnicích. A tolik, že to byl velmi krátký život. První pokus o výskyt HPV je vždy ten... první. Možná to nebylo selhání, spíše zážitek, který by ukázal, že mohu, a že to bylo možné udělat lépe. Druhý byl těsně za rohem. Zdroj V této fotografii si všimnete zamlžené akrylové čelní sklo? To byla jedna z problémů s tímto designem. Pád na hlavní ulici, kde se mi dva chlapci, kteří sed..

Continue Reading

Slavní žená vynálezci

Slavní žená vynálezci Ada Lovelace Duch invence Někdy je snadné zapomenout na to, do jaké míry ženy přišli do naší snahy o rovnost. Zapomínáme, že ve Spojených státech jsme mohli hlasovat méně než sto let a měli jen právo držet majetek (fyzický nebo intelektuální) o několik let víc než to. Jak se musí cítit něco vymyslet z drobného semena myšlenky na ořechy a šrouby výrobku, jen aby mu byl odepřen patent na základě vašeho pohlaví, nebo ještě horší, že máš svůj nápad ukradený člověkem, který tě zná Nemůže z toho nikdy profitovat? Takže zde je několik ženských průkopníků vynálezů, ženy, které si myslely mimo krabici, z nichž někteří udělali miliony, jiní nic. Zdroj Ada LovelaceOften odkazoval se na jako první počítačový programátor světa, Lovelace spolupracoval s Charlesem Babbage, používat pokročilou matematiku vypracovat jazyk pro jeho stroj, stroj nyní uznaný jako první počítač. Ministerstvo obrany USA jmenovalo svůj software"Ada"z roku 1979 na její počest. Mary AndersonInspirovala návštěvou NYC na počátku 20. století, kdy Anderson pozoroval stálou potřebu, aby řidiči přestali vyčistit přední skla, odjel domů a vynalezl první stěrač stěrače; Rukojeť uvnitř vozidla připevněná na vnější straně stěrky. Patentovala ji v roce 1903. Je zajímavé, že to byla žena, vynálezce Charlotte Bridgwood, která patentovala první automatické stěrače před 14 lety později v roce 1917. Hedy Lamarr Hedy LamarrV roce 1941 vynalezla slavná rakouská herečk...

Continue Reading

Prvotní příklad toho, jak systém sociálního zabezpečení jde po špatných osobách!

Prvotní příklad toho, jak systém sociálního zabezpečení jde po špatných osobách! Falešně obvinění z podvodů v oblasti sociálních dávek Z vás mě neznáte nebo to, co jsem prošel. Cítím, že musím Post, jen abych vám ukázal, jak je systém špatně! v V říjnu 2005 jsem se mnou a dcerou ve velmi špatné dopravní nehodě. listopad null Z roku 2005 mi bylo řečeno při podávání žádostí o lékařské výhody, které jsem také Kvalifikované pro potravinářské razítka, tak jsem se ucházel. A že moji přátelé jsou jednou z největších chyb v mém životě! v 2007, zatímco se staral o mou umírající matku, která byla postele a měla Těžká demence, byl jsem zavolán do úřadu pro sociální zabezpečení "Neformální schůzka"kvůli nesrovnalostem zjištěným v mé původní podobě Vyplnil jsem. Zatímco mi bylo řečeno, že prostě potřebují přejít Všechno se mnou a to by nebylo velký problém. Asi dva týdny Později jsem obdržel dopis, který říkal, že jsem byl obviněn z podvodů, Dlužil tisíce dolarů zpět státu a musel jít k soudu sluch. null

Abych to vysvětlil podrobněji, zasílám dopis, který jsem napsal Kongresman pro náš okres, stejně jako mnoho dalších vlád Úředníků včetně OBAMA! Dopis do značné míry shrnuje to, co Stalo se mi; "Jsem Písemně vám o případu podvodného blahobytu Proti mně. Obvinění je, že jsem nikdy netvrdil, že je můj syn Žijící se mnou, a když jsem tvrdil, že je, nikdy jsem neřekl, že ano Příjem. Protože jsem nikdy úmyslně neudělal jednu věc Cokoli od Někdo, nebo nějakou organizaci v mém životě, ocenil bych tvůj Čtení skutečností v mém př..

Continue Reading

Grand Theft Auto V Návod: Klenot Store Job

Grand Theft Auto V Návod: Klenot Store Job GTA V vlastní a vydává společnost Rockstar Games. Obrázky používané pouze pro vzdělávací účely. Postava: Michael Umístění: Začalo bezprostředně po zakládání obchodu s klenoty Odemčeno po: Obalování klenotnictví To je ono. Michael má velkou šanci splatit Madrazo... stejně jako znovu ponořit nohy zpět do starého života. Michael a Lester plánovali operaci na T a teď ji provedou. Ten klenot se skládá dolů. ... doufejme. null Heist Nastavení Jak jste nastavili a vykonali tuto loupež závisí na plánu, který jste si vybrali v Casing the Jewel Store. Karabiny pušky (hlasité a hloupé)

  • Počkejte, až vás Lester bude kontaktovat. Netrvá to dlouho.
  • Přejděte na bod trasy na mapě. Tohle je taktická vada, o níž Lester mluvil, a pohybuje se. Buďte připraveni na trochu pronásledování.
  • Vyjděte z vozu před van, ujměte se za vozem a zapněte van. Použijte zvláštní schopnost Michaela, aby vyřadili taktické důstojníky, kteří se hromadí z auta. Dokud si zachováte pokrytí - stejně jako možná zasáhnete jednu nebo dvě přes čelní skla - to není tak obtížné, jak to zní.
  • Jdi do dodávky.
  • Okamžitě dostanete od policistů tříslovnou výstrahu a oni budou v plné síle lovit vás. Podívejte se na způsob, jak ztratit zájem.
  • Tato část je těžká. Policie je houževnatá a jsou všude. Pokud jste záludný, můžete podrobněji zjistit vozidlo; Jinak byste raději hledali skrýšku a pronto. Jakmile se dostanou na zadku, budete mít těžké ztrácet je. Měl jsem nejsnazší čas uniknout policii tím, že jsem zipil do tunelu metra Rancho a zů...

Continue Reading

Jak nakreslit auto krok za krokem, Mustang Shelby GT500 se značkovacími pery a tužkou.

Jak nakreslit auto krok za krokem, Mustang Shelby GT500 se značkovacími pery a tužkou. Mustang Shelby konstrukční výkres. Mustang Shelby byl kreslen na papír pomocí 0,5, 3B mechanické tužky to trvalo dlouho trvat, aby konstrukční výkres pro toto auto a po dokončení výkresu poškodil papír přes musel vymazat čáry, opravit je Pro přesnost. Tento výkres nebyl výkres použitý pro dokončené auto, protože byl příliš zraněný při provádění konstrukčního výkresu, takže jsem vystopoval původní kresbu, abych získal svůj plán na méně poškozený papír. Přečtěte si prosím originální zvětšený obrázek s mřížkou uvedenou níže a hotový plán výkresu, který jsem použil pro měření. Základní popis výkresu mřížky a další GT500, Hot Rod Design. Mustang Shelby konstrukční výkresová mřížka.Mustang, Shelby, GT 500 konstrukční kreslicí mřížka použitá k kreslení tohoto auta. Referenční metoda mřížky. Původní půdorys výkresu byl sestaven pomocí mřížky Referenční metoda je to místo, kde používáte mřížku, kde odkazujete na řádky Předmět překročí čtverečky mřížky jeden po druhém. Uvidíte v příkladu Nad tímto čtvercem má dva body kontaktu a může být snadno měřeno Ve srovnání s původním obrazem nebo předmětem. nepůjdu Do jakýchkoliv detailů o kreslení mřížky zde, protože najdete Více informací o tom návštěvě stránky (Jak nakreslit auta snadno krok po krok). null Když nakreslíte na kus papíru, dávku nezáleží na tom, jak Opatrně uděláte...

Continue Reading