Sacred Heart Catholic School pokračuje kladně pro digitální revoluce uvnitř svých třídách.

V poslední době se škola koupil pět Promethean chytré interaktivní tabule - z nichž dvě jsou stoly - po soukromí dárci pomohla zajistit nákup, podle Principal Deb Brown.

"Musíme vyrobit studenty, kteří jsou tech důvtipný. Jestli nejsou, nebudou moci soutěžit se svými vrstevníky, "řekl Brown. "... Když jsem se sem dostal, byli jsme dost slabé na technologii. Byla to obrovská chybějící díl. "

Promethean interaktivní tabule jsou, zjednodušeně řečeno, 70-palcové displeje, které fungují jako masivní dotykovou obrazovkou počítače. V porovnání s ostatními technologiemi, jako projektory a SMART Board, interaktivní tabule Promethean nevyžadují žádné speciální značky a jsou navrženy speciálně pro pedagogy.

"Promethean je 100 procent zaměřena na vzdělávání," řekl Brown. "SMART Board jsou zaměřeny směrem k větší obchodní stránku." Promethean poskytuje vzdělávací software a webové stránky, které zahrnují pre-navrhl aktivity pro třídu.

Brown řekl, že bonus za použití panelů spíše než manuální černé a bílé tabule je, že zajišťuje, aby každý typ vzdělávacího žáka.   "Nezáleží na tom, jestli jste zvukový žáka, vizuální studenta, nebo kinestetické (Hands-on žáků), můžete připojit všechno," řekla. "Pokud děláte lekci o geometrii, můžete ukázat studentům vrcholy, hrany (a další) a stavět jiné tvary."

Až pět studentů může komunikovat s deskami najednou. Učitelé mohou vytáhnout videa, zvukové klipy a přiblížit na mapách pomocí připojení k internetu Představenstva vysvětlit geografie lekce, řekl Brown, vysvětlovat některé z výhod této technologie je. Desky budou pracovat ruku v ruce s dalšími snažení škola je již zaveden.

Pre-mateřské škole dostat k interakci s tabletami, aby si je obeznámen s osobním výpočetní techniky v raném věku. Mateřská škola přes třetí srovnávače mají čtyři až pět Chromebooky Google na učebně, že učitelé nastavit jako stanice. A konečně, každý čtvrtý až osmý srovnávač má osobní Chromebook, kterou používají pro day-to-day činnosti. Některé z učebnic studentů jsou k dispozici v digitální kopie na počítačích, která brání fyzické opotřebení a zastarání na knihy a je vhodnější pro studenty, kteří jsou stále více a více se zaměřili na elektronické užití. Cílem je získat Promethean tablet v každé třídě.

interaktivní tabule

Photo: Charlotta Wasteson