contact: gotanasronull@nullgmail.com

Chcete, aby se vašemu autu neklouzaly na cestách?

Chcete, aby vás bezpečně dopravilo z bodu A do bodu B? V tom případě nesmíte zanedbat obutí vašeho vozu. Pokud ho má nekvalitní, tak nezáleží na tom, zda je léto nebo zima, klouže se mu tak či tak.

Kde máte hledat tu správnou pevnou obuv pro vaše autíčko? Zkuste svůj průzkum začít na stránce, kde si vyberete tu vhodnou obuv pro vaše auto na konkrétní roční období.

Když je zima

V zimním období se jezdí vašemu autu mnohem horší. Neustálá sněhová pokrývka mu způsobuje problémy při ježdění. Však víte jak se starají silničáři ​​o naše cesty během zimních měsíců? Nemusíme vám ani mluvit. Právě proto byste se měli vy i vaše fáro připravit na ztížené podmínky.

Musí si dávat pozor, aby nedostal smyk, avšak vy to musíte korigovat! Vašemu autu nebude zima na nohy a bude se cítit mnohem bezpečněji. Mnohem bezpečnější se můžete cítit i vy, s těmito pneumatikami se vám nic nestane.

Když je léto

V létě je samozřejmostí přezout vaše auto do letních pneumatik. Víte jaký je rozdíl mezi zimní a letní pneumatikou? Zimní pneumatika je měkčí, tedy se více přizpůsobí nerovným terénem na vozovce, zato letní pneumatika by v zimě ztvrdla, tím pádem by se snížila i ovladatelnost auta. Proto je vhodné mít v zimě zimní a v létě letní pneumatiky!

Vaše auto má ještě nějaké chybičky, které je třeba doladit? Viz náhradní díly na stránce vtvauto.cz!

nejlevnější díly

Pevnou obuví to nekončí, dalším důležitým prvkem zvelebení vašeho čtyřkolového miláčka je náhrada opotřebovaných dílů. Nové autopotahy, nový stěrač, nebo nová kapota? Pohodlné a bezproblémové nakupování se určitě...

Continue Reading

7 Hacks hodit rozpočet pro děti k narozeninám

  1. Vytvořte DIY (bez konzultace) tylu sukně stůl pro stolní dezert

Můžete vytvořit tuto tabulku tylu sukně no-SEW aby se oblékli do vaší party tabulku! Vše, co potřebujete, je bílý ubrus, tylu, stretch elastické, Fabri-Tac lepidlo a květiny obložení. Nejlepší na tom je, že můžete přizpůsobit v jakékoliv barvě!

  1. táhnout za jeden provaz nějaké levné společenské hry

Místo pronájmu bounce dům nebo nákladné najímání bavič, je jednoduché karneval hry můžete nastavit sami pro své hosty jako balón natáčení, rybník hry, kroužek Toss, cín může porouchat, a mnoho víc!

  1. Držte párty mezi obědem a večeří

Když budete držet stranou v odpoledních hodinách, mezi obědem a večeří, budete potřebovat pouze sloužit občerstvení a dezerty. Zkuste něco jednoduchého, jako jsou tyto preclík hole sýr nebo řezané ovoce. Pak slouží dort nebo zákusky jako dezert.

  1. Vytvořte si vlastní dort

Jeden způsob, jak ušetřit peníze, je vytvořit svůj vlastní dort narozeniny. Podívejte se na tento lahodný čokoládový dort vyrobený pomocí vaflovač! Jak rozkošný To by bylo, aby sloužil a vše, co potřebujete, je dort a poleva mix (a nezapomeňte na kropí)!

  1. Vytvořte si vlastní party laskavosti

Další skvělý nápad je vytvořit svůj vlastní party laskavosti, jako jsou tyto mini hrát těsta kontejnerů doma.

  1. Pomocí pozvánky zdarma a tisková strana

Volné Printables jsou skvělý způsob, jak snadno a levně oblečte si svůj večírek. Objevte všechny naše zábavy a volné Printables narozeniny! Vždy je dobré myslet na pon pon papíru.

  1. Vyberte si jednoduchý párty tematem

Můžete ušetřit peníze výběrem jednoduché t...

Continue Reading

Sacred Heart pomocí interaktivních tabulí obohacuje vzdělávání

Sacred Heart Catholic School pokračuje kladně pro digitální revoluce uvnitř svých třídách.

V poslední době se škola koupil pět Promethean chytré interaktivní tabule - z nichž dvě jsou stoly - po soukromí dárci pomohla zajistit nákup, podle Principal Deb Brown.

"Musíme vyrobit studenty, kteří jsou tech důvtipný. Jestli nejsou, nebudou moci soutěžit se svými vrstevníky, "řekl Brown. "... Když jsem se sem dostal, byli jsme dost slabé na technologii. Byla to obrovská chybějící díl. "

Promethean interaktivní tabule jsou, zjednodušeně řečeno, 70-palcové displeje, které fungují jako masivní dotykovou obrazovkou počítače. V porovnání s ostatními technologiemi, jako projektory a SMART Board, interaktivní tabule Promethean nevyžadují žádné speciální značky a jsou navrženy speciálně pro pedagogy.

"Promethean je 100 procent zaměřena na vzdělávání," řekl Brown. "SMART Board jsou zaměřeny směrem k větší obchodní stránku." Promethean poskytuje vzdělávací software a webové stránky, které zahrnují pre-navrhl aktivity pro třídu.

Brown řekl, že bonus za použití panelů spíše než manuální černé a bílé tabule je, že zajišťuje, aby každý typ vzdělávacího žáka.   "Nezáleží na tom, jestli jste zvukový žáka, vizuální studenta, nebo kinestetické (Hands-on žáků), můžete připojit všechno," řekla. "Pokud děláte lekci o geometrii, můžete ukázat studentům vrcholy, hrany (a další) a stavět jiné tvary."

Až pět studentů může komunikovat s deskami najednou. Učitelé mohou vytáhnout videa, zvukové klipy a přiblížit na mapách pomocí připojení k internetu Představenstva vysvětlit...

Continue Reading