contact: gotanasronull@nullgmail.com

Kované železo, nejmladší hostující dům

Kované železo, nejmladší hostující dům Dny, kdy se tepané železo nacházelo pouze na verandách a terasách, jsou dávno pryč: není pochyb o tom, že kované železo se dostává do vnitřního obytného prostoru. Pokud chcete přinést nový život do místností ve vašem domě, nehledejte nic jiného než kreativní dekorace z tepaného železa, která je vhodná pro každou místnost vašeho domu. Budete si užívat nekonečných možností zdobení, které nabízejí dlouhotrvající a robustní řešení pro ozdobení atmosféry místnosti. V závislosti na dekoraci, kterou si vyberete, můžete vytvořit pocit pařížského bytu, dřevěné chatky, venkovské kuchyně nebo moderního městského bytu - to vše s několika jednoduchými dekorativními prvky. Jen několik možností patří: Tvarovaný vinný regál Stojan na víno dodává sofistikovanému vzhledu do jakékoliv místnosti: a kované víno je ideální pro všestrannost. Kované víno může mít pouze jednu lahvičku - nebo stovky. Mohou se připojit ke zdi, viset ze stropu, fungovat jako stůl na víno nebo mít lahvičky v široké škále velikostí nebo nekonvenčních tvarů. Navíc můžete vybrat servery z vína z tepaného železa nebo držáky, abyste zvýšili eleganci romantické večeře pro dva - nebo vytvořili konverzace na velkém, rozvážném večeři. Možnosti jsou nekonečné.

Držák svíčky z kované oceli Pokud hledáte kreativní způsob, jak zobrazovat vaše svíčky - ať už je často spálíte nebo je používáte jako dekorativní dotek ve svých pokojích - nesmějí být přehlíženy kované svíčky. Z nástěnné svíčky na malý votivní držák na svíčkovou desku je držák sví...

Continue Reading

Cosmos II PC Specialista (Clevo W650SF) Recenze notebooku

Cosmos II PC Specialista (Clevo W650SF) Recenze notebooku Koupil jsem tento notebook, protože jsem začínal strojní studium a tak jsem chtěl něco nahradit starší Dell Inspirion. Možnost PC Specialists pro přizpůsobení vašeho notebooku mi umožnila zvolit specifikaci, kterou jsem chtěl, a to, co se ukázalo být za výrazně lepší cenu než u obchodníků na ulicích. Hlavní specifikace, kterou jsem si vybrala, byl následující: Procesor: Intel i7-4710MQ Grafická karta: Nvidia GTX850M 2Gb DDR3 Ram: 1x 8 GB DDR3 Skladování: 1Tb Seagate Gen3 SSHD Hybrid Obrazovka: 1080p Matte Bezdrátová karta: Intel Ultimate N-6300 Cena byla 786,42 € včetně DPH a doručení. Zkušenosti s PC SpecialistMůj notebook byl nařízen koncem 29. srpna a dorazil 23. září, to bylo déle než 7-9 pracovních dní inzerované na jejich webových stránkách, nicméně vzhledem k tomu, že připustili, že kvůli vysokoškolským studentům to byla jedna z jejich nejrušnějších časů Roku a že se jedná o notebooky na zakázku, pak je čekání rozumné. Byly velmi šťastné a rychlé odpovídat na otázky, kdy má počítač dorazit, ačkoli několikrát říkalo, že bude postupovat k určitému datu nebo dřív, ale ne. Jejich webový nástroj byl velmi dobrý a umožnil snadné sledování vaší objednávky. Obaly, které byly dodány, byly velmi robustní a používají dodávky DPD, které se zdají být jedním z mála kuriérů s dobrou spokojeností zákazníků Proč jsem si vybral komponenty, které jsem absolvoval, chtěl bych notebook, který by mi trv...

Continue Reading

Vytvořte si vlastní vozidlo poháněné osobním pohonem!

Vytvořte si vlastní vozidlo poháněné osobním pohonem! HPV 1 Jakmile vytvoříte své první jamkoviště, je velmi snadné se k němu připojit. Pokud ve vašich kostech existuje nějaký umělecký nebo tvůrčí talent, nebude vám nikdy umožňovat odpočívat jen jedním. To bych byl já. Můj první pokus byl tak úspěšný, že k tomu, abych se vydal do něčeho mnohem komplikovanějšího, se musela stát. První jaro bylo veliké, roztřesené a bylo to opravdový test odvahy jet na silnici. Jedním z velkých testů však byla jízda na strmém kopci ve vzdálenosti 50 MPH a všechno drželo dohromady. Jaký spěch! Ovšem vozidlo s pohonem z lidského pohonu, což je motorový rám zcela uzavřený kajutovým, především pro závodní účely, představuje zcela novou úroveň. První pokus uzavřený První pokus o úplně uzavřený pivovar byl docela primitivní. Aspoň podle mých standardů. Přesto je to dokonalý příklad použití toho, co jsem měl po ruce. Velké díry na straně byly pro řízení kormidlového řízení, které jsem ještě nezměnil, a to byla skutečná výzva pro manévrování po ulicích a silnicích. A tolik, že to byl velmi krátký život. První pokus o výskyt HPV je vždy ten... první. Možná to nebylo selhání, spíše zážitek, který by ukázal, že mohu, a že to bylo možné udělat lépe. Druhý byl těsně za rohem. Zdroj V této fotografii si všimnete zamlžené akrylové čelní sklo? To byla jedna z problémů s tímto designem. Pád na hlavní ulici, kde se mi dva chlapci, kteří sed..

Continue Reading

Nábytek posuvníky recenze & ndash; Pohybující se muži, magické posuvníky, posuvníky Waxman pro opakované použití

Nábytek posuvníky recenze & ndash; Pohybující se muži, magické posuvníky, posuvníky Waxman pro opakované použití Nábytkové jezdce na Amazonu (4 ks) - oválné SuperSliders, 9-1 / 2"x 5-3 / 4" Nábytkové jezdce jsou levné a snadné způsoby pohybu Váš nábytek je jednoduchý a bez námahy. Tyto posuvníky nábytku jsou obvykle vyrobeny z hladkého, tvrdého plastu nebo Někdy teflonový povrch, který má velmi nízký koeficient tření, který Znamená, že jakmile se dostanete nábytek pohybující se bude mít trochu tření a Pohybovat bez námahy kolem místnosti. The Posuvníky se snadno instalují, jednoduše zvedněte jednu část nábytku najednou Umístěte posuvník pod nohu a opakujte, dokud nejsou všechny posuvníky Nainstalován. Toto dělá pohyblivý nábytek Sami nejenom možné, ale praktické a mohou provádět čištění a pokoj Přeskupení vánku. Existuje mnoho praktických aplikací pro použití nábytku Posuvníky z pohybujících se plných stolů nebo skříní, aniž by vše vynesly a Pak jej opět vložte do postele na nábytek nebo do postele Čištění pod a za nimi mnohem jednodušší. Nábytkové jezdce mají za to svou váhu Zlato, když budete muset přesunout plně nabitý nábytek, jako jsou knihovny, počítač Stoly a zábavní centra. Budete Ušetříte spoustu času pomocí posuvníků versus vykládání všeho, přesunutím Nábytek a pak nakládat vše zpět. Posuvníky nábytku jsou také užitečné v době, kdy je potřeba Uspořádat svůj nábytek pro filmovou noc nebo velkou hru a pak dát vše Zp..

Continue Reading

Fun nápady přizpůsobení FASHION Upravte své oblečení, tašky, boty

Fun nápady přizpůsobení FASHION Upravte své oblečení, tašky, boty Wellingtonboot Zdroj Přizpůsobte si oděvní doplňkyPokud nechcete platit za nové oblečení a doplňky po celou dobu, ale chcete, aby vaše oblečení vypadalo čerstvé, nové a jedinečné, pak proč ne přidávat ručně vyrobený dotek a přetvářet nebo ozdobit to, co již máte? Níže najdete webové stránky a blogy plné super trendy nápady pro přizpůsobení vašeho oblečení, malování boty, přidání knoflíky na tašky, zdobení leggings, barvení barvy šaty a mnoho! Doufám, že tato stránka je zábavná a doufám, že to, jak vám to inspiruje, abyste se stali tvůrčími:-) DIY FascinatorSource Úvod do módy revampingWays k aktualizaci šatníku Co se týče oblečení, existuje několik způsobů, jak je přeměnit na nové, nové výtvory:

  • Rekonstrukce: Můžete si vzít kus oblečení úplně na švech a vyrobit něco nového z kusů, nebo můžete použít deconstructed kusy, aby se zhotovil, že oděv v jiném / jinou látku (pokud se vám líbí zejména Fit nebo styl). Můžete také změnit jeden druh oblečení do druhého, např. Můžete změnit velkolepou košili do šatů nebo ji můžete změnit, aby se vešly do sebe. Pokud jste našli sukni, která je vyrobena v opravdu chladném materiálu, ale pro vás je příliš velká, můžete ji také změnit tak, aby se vám perfektně hodila. Staré trička nebo svetry (zejména pokud mají otvory nebo skvrny na) jsou ideální pro stříhání a použití jako zdobení, nebo šití dohromady, aby se něco jiného - jako sukně sukně nebo trička šaty. Rekonstrukce obvykle zahrnuje alespoň nízkou úroveň šití.
  • Dekonstrukce: Nůžky mohou řezat nohy z džínů...

Continue Reading